Zakończenie kursu komputerowego

Dodano: 29 kwietnia 2016

W dniach 21-22.04.2016 r. zakończono podstawowy kurs komputerowy ph. "Komputer nie tylko dla młodych" organizowany przez Dział Multimedialny.

Warsztaty były prowadzone przez 6 tygodni. Uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zasadami pracy z komputerem. Zdobyli wiedzę jak posługiwać się myszką i jakie funkcje posiada klawiatura. Nabyli umiejętność tworzenia dokumentów tekstowych Word- wykonywania operacji na edytorze tekstu, redagowania różnych typów pism. To co zainteresowało wszystkich, to możliwość surfowania w sieci. Najczęściej były odwiedzane portale związane z kulinariami, zdrowiem, motoryzacją i sportem.

W kursie komputerowym wzięło udział 14 uczestników. Większość osób chciałoby kontynuować naukę i poszerzać wiadomości z zakresu poznawania możliwości jakie niesie Internet.

Na zakończenie kursu uczestnikom zostały wręczone zaświadczenia ukończenia kursu komputerowego.