Oczyść się na wiosnę - dietetyk w Bibliotece

Dodano: 19 maja 2016

17 maja 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z centrum dietetycznego NaturHous w Brzesku, w trakcie którego omówiono m.in. wpływ toksyn na organizm i skuteczne sposoby na jego oczyszczenie.

Uczestnicy mieli również możliwość dokonania bezpłatnego pomiaru masy ciała i zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Wyniki zostały omówione z uczestnikami indywidualnie i z porównane z wynikami uzyskami w czasie poprzedniego spotkania (12.04).

Kolejne spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2016 r., o godz. 16.15 w Czytelni Działu Dorosłych. Temat spotkania: "Podkręć swój metabolizm, czyli sposoby na przyspieszenie przemiany materii i polepszenie trawienia". Serdecznie zapraszamy.

Oczyść się na wiosnę - dietetyk w BiblioteceOczyść się na wiosnę - dietetyk w BiblioteceOczyść się na wiosnę - dietetyk w Bibliotece