Zakończono kolejne warsztaty komputerowe

Dodano: 20 października 2016

19 października 2016 r. zakończono warsztaty komputerowe dla początkujących "Komputer od podstaw". Była to II edycja warsztatów organizowanych przez Dział Multimedialny w 2016 roku.

Zajęcia były prowadzone przez 6 tygodni, od 14 września do 19 października 2016 roku. Wzięło w nich udział 6 uczestników wieku 45 +. Większość osób wyraziło chęć dalszej nauki w celu poszerzenia wiadomości z zakresy wiedzy o Internecie.

Kursanci zapoznali się z podstawowymi zasadami pracy z komputerem. Zdobyli wiedzę jak posługiwać się myszką i jakie funkcje posiada klawiatura. Nabyli umiejętności tworzenia dokumentów tekstowych Word wykonywania operacji na edytorze tekstu i wyszukiwania informacji w Internecie. Najczęściej odwiedzano portale związane z kulinariami, zdrowiem i motoryzacją.

Na zakończenie warsztatów uczestnikom zostały wręczone zaświadczenia ukończenia zajęć komputerowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach warsztatów komputerowych