Obierz "Kurs na języki obce"

Dodano: 1 grudnia 2016
Do you speak English? Parlez vous Francois? Habla espanol? Naturalmente! Sehr gut! Obierz "Kurs na języki obce" to projekt, dzięki któremu użytkownicy brzeskiej Biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z 5 kursów e-learningowych.

"Kurs na języki obce" to nowy program firmy Funmedia - lidera branży e-learningowej w Polsce, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Dzięki niemu nasza Biblioteka uzyskała bezpłatny dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci (od 10 roku życia) na wszystkich stanowiskach komputerowych i tabletach w Dziale Multimedialnym PiMBP.

Dzięki nauce języków online z www.lerni.us, wybieramy poziom nauczania bez ograniczeń, realizujemy kurs według indywidualnego planu, sprawdzamy swoje postępy w statystykach.

Kursy, dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us, składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki. Po ukończeniu wybranego poziomu nauki, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający odbycie kursu i zdobytych umiejętności językowych.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku otrzymała bezpłatny dostęp do platformy www.lerni.us do 31 października 2017 roku.

Zapraszamy użytkowników indywidualnych oraz grupy zorganizowane (maks. 15 osób) do skorzystania w Dziale Multimedialnym PiMBP Brzesko.

Więcej informacji: Justyna Szot, Dział Dorosłych PiMBP, tel. (14) 66-312-02, wew. 14

Obierz