Powiatowy Konkurs Recytatorski

Dodano: 2 grudnia 2016

Cyprian Kamil Norwid - "Odpowiednie dać rzeczy słowo" pod takim hasłem 1 grudnia odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski zorganizowany z okazji 195. rocznicy urodzin poety dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu brzeskiego. W recytacji wierszy wzięło udział 17 uczestników konkursu, którzy zaprezentowali wybrany wiersz poety.

Jury w składzie:

• Jania Mika - przewodnicząca
  • Karina Legutek - dyr. PiMBP w Brzesku
  • Bernadeta Klimek - kier. Oddziału dla Dzieci i Młodzieży
Jury wyłoniło następujących laureatów, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe:
  • I miejsce: Karolina Sieniatecka (PG nr 2 w Brzesku)
  • II miejsce: Zuzanna Duśko (PG w Iwkowej) i Anna Kukla (PG w Wojakowej)
  • III miejsce: Patrycja Wieczorek (PG nr 1 w Brzesku) i Szymon Borowiec (PG w Bielczy)
Jurorzy przyznali także trzy wyróżnienia, które otrzymali: Angelika Potera (PG w Jurkowie), Sandra Solak (PG w Szczurowej), Marcelina Żurek (PG nr 1 w Brzesku)

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania oraz książki. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez PiMBP w Brzesku.

Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.

Powiatowy Konkurs RecytatorskiPowiatowy Konkurs RecytatorskiPowiatowy Konkurs Recytatorski