Spotkanie z dietetykiem

Dodano: 16 grudnia 2016

13 grudnia 2016 r. miało miejsce kolejne spotkanie z dietetykami Centrum Dietetycznego Naturhouse w Brzesku.

"Zamień chemię na jedzenie - czyli o dodatkach do żywności" to tytuł już siódmej prelekcji inż. Kingi Nakończy. Uczestniczki wtorkowego spotkania mogły uzyskać wiele niezbędnych informacji na temat świadomego wybierania produktów spożywczych pod względem zawartości substancji chemicznych szkodliwych dla naszego zdrowia. Zaliczamy do nich: konserwanty, antyutleniacze, barwniki, emulgatory. Mogą być one przyczyną alergii, niestrawności, złego samopoczucia, a u dzieci powodować nadpobudliwość. Tradycyjnie na końcu spotkania można było dokonać i omówić wyniki pomiaru masy i składu ciała.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 stycznia 2017 roku. Treścią prelekcji będą "Prawdy i mity o odchudzaniu".

Spotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiem