Teatr Moralitet w Bibliotece dla najmłodszych czytelników

Dodano: 20 grudnia 2016

14 grudnia Biblioteka przygotowała mikołajkowo - świąteczną niespodziankę dla najmłodszych czytelników i zaprosiła dzieci z Przedszkola Nr 9 im. Marii Kownackiej, Publicznego Przedszkola Nr 3, Publicznego Przedszkola nr 10 im. Jana Pawła II z Oddziałem Integracyjnym oraz Uczniów PSP nr 3 - oddziały 0 - na widowisko pt. "Smacznie zdrowo kolorowo". Teatr dla Dzieci i Młodzieży Moralitet przedstawił opowieść o kapryśnej Zajączce Kitce, która nie chce jeść marchewki, sałaty i groszku, tylko wciąż domaga się słodyczy i chipsów. Bajeczka oprócz zabawnych scenek, które nagradzane były gromkimi brawami i salwami śmiechu zawierała przesłanie kształtujące świadomość na temat czynników sprzyjających zdrowiu. Zaprezentowany repertuar miał charakter edukacyjny i dotyczył profilaktyki pro - zdrowotnej. Dziękujemy wszystkim za ciekawie spędzony czas.