Spotkanie z dietetykiem

Dodano: 20 stycznia 2017

17 stycznia 2017 r. we wtorkowe popołudnie, odbyło się kolejne spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Walkowicz z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Brzesku. W mediach spotykamy się z informacjami o "dietach cud", które działają bez wysiłku z naszej strony, wystarczy tylko stosować reklamowany specyfik. Niestety wykład pt.: "Prawdy i mity o odchudzaniu", obalił tę teorię. Bez naszego zaangażowania, żaden preparat nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Po spotkaniu uczestnicy mieli możliwość skontrolowania masy i składu swojego ciała, porównania wyników z poprzednimi i cieszenia się z uzyskanych efektów.

"Walentynka na diecie? to temat następnego spotkania, które odbędzie się 14 lutego 2017 r. o godz. 16.15 w Czytelni Działu Dorosłych.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

Spotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiem