"Znajdź mnie i kiedyś odwiedź"

Dodano: 19 maja 2017

10 maja w brzeskiej Bibliotece odbyło się, spotkanie autorskie dla dzieci ze Zbigniewem Kołbą, który pochodzi z Bolesławia koło Olkusza. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z PSP nr 2 i PSP nr 3 w Brzesku.

Pan Zbigniew jest autorem takich książek jak "Krioterapia. To warto wiedzieć" czy "Znajdź mnie i kiedyś odwiedź" tą ostatnią promował podczas wizyty w naszej bibliotece. Książka w przystępny i zabawny sposób pozwala dzieciom na odkrywanie różnych, ciekawych miejsc w Polsce oraz zwraca uwagę na wieloznaczne nazwy miejscowości. Nasz gość bardzo szybko nawiązał świetny kontakt z dziećmi, które bardzo chętnie go słuchały i zaangażowaniem czytały fragmenty jego książki. W trakcie spotkania Zbigniew Kołba promował zdrowy styl życia, zachęcał m.in. do picia soku pomidorowego i wysypiania się, podkreślał również, że czytając książki, chodząc do szkoły zdobywamy wiedzę, która jest niezbędna do dalszego kształcenia oraz prawidłowego funkcjonowania w dorosłym życiu., A, jak się uczyć, żeby się nauczyć dowiemy się z książki "Znajdź mnie i kiedyś odwiedź".