XV aukcja WTZ

Dodano: 31 maja 2017

W maju br. w sali wystawienniczo-odczytowej PiMBP w Brzesku prezentowane były prace uczestników brzeskich WTZ. Na wystawie znajdowało się wiele obrazów wykonanych w różnych technikach artystycznych, malowanych akrylami i farbami do szkła, wyszywanych haftem krzyżykowym i liczonym, imitacje mozaik, prace z drewna, sklejki i metalu.

Wystawa zakończyła się 24 maja br. aukcją, na której można było zakupić wiele przedmiotów codziennego użytku, obrazów, rękodzieł. Aukcję poprzedził spektakl zatytułowany "Jaś i Małgosia - fabryka czekolady", w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej Szał Dzika pod kierunkiem muzykoterapeuty Andrzeja Gicali.

Wszystkim zaangażowanym w brzeskie Warsztaty Terapii Zajęciowej gratulujemy wspaniałej działalności.

Więcej informacji: http://www.wtzbrzesko.pl/aktualnosci/525-xv-aukcja-prac-uczestnik%C3%93w-wtz-brzesko

XV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZXV aukcja WTZ