Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - PIELGRZYM ŚWIATA"

Dodano: 19 października 2017

Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Pacewicz-Pyrek, Katarzyna Kostecka oraz Helena Jewuła wyłoniła zwycięzców konkursu plastycznego "Św. Jan Paweł II - Pielgrzym Świata". Na konkurs wpłynęło 244 prace plastyczne wykonane różnorodnymi technikami.

Kryteria oceny jakimi kierowali się członkowie komisji to:

• twórcza pomysłowość i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu
  • samodzielność w wykonaniu pracy
  • ogólna estetyka wykonania pracy
    • W trzech kategoriach wiekowych nagrodzono łącznie 25 uczestników. Nagrody zostaną wręczone 24.10.2017 r. o godz. 11.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku (sala wystawienniczo-odczytowa, II piętro)

Poniżej zamieszczamy listę laureatów.

KATEGORIA I: uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych
      I miejsce: Karolina Świerczek (PSP w Jasieniu)
      II miejsce ex aequo: Sonia Węgrzyn (PSP nr 3 w Brzesku), Wiktor Hajduk (PSP w Jasieniu)
      III miejsce ex aequo: Alicja Pach (PSP w Tworkowej), Dawid Schmid (PSP nr 2 w Jadownikach)
      Wyróżnienie: Małgorzata Cecuga (PSP w Tworkowej), Sabina Rusin (PSP w Gojniku), Maja Leś (PSP nr 3 w Brzesku), Wiktoria Rybicka (PSP nr 3 w Brzesku), Laura Mikos (PSP nr 2 w Brzesku)

KATEGORIA II: uczniowie klas IV-VII ze szkół podstawowych
      I miejsce: Magdalena Wiśniowska (PSP nr 2 w Brzesku)
      II miejsce ex aequo: Marianna Gawenda (PSP nr 2 w Brzesku), Emilia Górka (PSP nr 3 w Brzesku)
      III miejsce ex aequo: Wiktoria Górka (PSP nr 3 w Brzesku), Magdalena Płachno (ZS-P w Borzęcinie Dolnym)
      Wyróżnienie: Katarzyna Hermaszewska (Koło plastyczne przy parafii Miłosierdzia Bożego), Amelia Marek (ZS-P w Łysej Górze), Małgorzata Mrożek (PSP w Łoniwej), Sebastian Ostręga (ZS-P w Łysej Górze), Oliwier Gicala (PSP w Jasieniu), Justyna Klimas (PSP w Tworkowej)

KATEGORIA III: uczniowie klas gimnazjalnych (klasy II - III)
      I miejsce: Dominika Czernecka (PSP nr 2 Jadownikach)
      II miejsce: Bartłomiej Kózka (PG nr 2 w Brzesku)
      III miejsce ex aequo: Katarzyna Chudyba (PSP nr 1 w Brzesku), Marcin Malik (PG nr 2 w Brzesku)

Gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie.