Zakończenie warsztatów komputerowych dla początkujących

Dodano: 20 listopada 2017

8 listopada 2017 r. zakończyły się bezpłatne warsztaty komputerowe organizowane przez Dział Multimedialny PiMBP Brzesko.

Warsztaty odbywały się w każdą środę przez sześć tygodni od 27.09.2017 r. do 08.11.2017 r. Wzięło w nich udział 7 uczestników.

Kursanci zapoznali się z podstawami obsługi komputera, edycją tekstu, jak również poznali zasady posługiwania się Internetem. W konsekwencji osiągnęli samodzielność w posługiwaniu się komputerem.

Na zakończenie uczestnikom zostały rozdane zaświadczenia ukończenia warsztatów.

Dziękujemy za aktywny udział w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach warsztatów komputerowych w przyszłym roku.