BIBLIOTECZNE WRÓŻENIE

Dodano: 30 listopada 2017

23 listopada spotkaliśmy się w Oddziale dla Dzieci, aby dowiedzieć się co ciekawego przyniesie przyszłość. Okazją do tego był organizowany co roku Andrzejkowy Wieczór Wróżb.

Największą atrakcją na każdym Wieczorze Andrzejkowym jest lanie wosku i u nas w bibliotece wszyscy uczestnicy nie mogli się go doczekać. Interpretacja cieni z woskowych figur dostarczyła dużo radości.

Andrzejkowe wróżby podobno zawsze się spełniają, aby mieć pewność - wypowiadając tajemnicze zaklęcie - wrzuciliśmy grosiki do wody.

Uczestnicy zabawy bawili się znakomicie, mniej pomyślne wróżby traktowano z przymrużeniem oka, było wesoło i tajemniczo, a całości dopełnił słodki poczęstunek.

Na kolejne Andrzejki zapraszamy już za rok!