Spektakl teatralny "Magiczna skrzynia"

Dodano: 1 grudnia 2017

28 Listopada Oddział dla Dzieci przygotował niespodziankę dla najmłodszych czytelników - przedszkolaków.

Zaprosiliśmy na przedstawienie teatralne dzieci z przedszkoli brzeskich oraz uczniów kl. 0 z PSP nr 2, a także przedszkolaki z Borzęcina Dolnego oraz z Porąbki Uszewskiej. Spektakl pt. "Magiczna skrzynia" przedstawiła Młodzieżowa Grupa Teatralna AHA! działająca od ponad roku pod kierunkiem Pani Katarzyny Gurgul reprezentuje Stowarzyszenie Sztuka na Scenie z Porąbki Uszewskiej. Projekt i kostiumy zostały wykonane przez opiekuna grupy.

Młodzi amatorzy zagrali dwa przedstawienia, a sala audytoryjna za każdym razem była wypełniona. Fabuła w ciekawy sposób łączy wątki związane z bohaterami kilku najsłynniejszych bajek i baśni m.in. z "Kopciuszka", "Śnieżki", "Smerfów", "Czerwonego Kapturka", "Jasia i Małgosi". Spektakl był dla przedszkolaków wspaniałą okazją do spotkania z ulubionymi bohaterami i odszukania najpopularniejszych wątków, które się z nimi wiążą. Dopingowały i życzyły, aby koleje ich losu uległy poprawie. Były chwile westchnień i śmiechu, ciszy i głośnych oklasków. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe przedstawienie.

Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny Spektakl teatralny