LAUREACI KONKURSU POETYCKIEGO "Wiersz o Mamie"

Dodano: 1 czerwca 2018

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty konkurs poetycki "Wiersz o Mamie" zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu było napisanie jednego wiersza adresowanego do Mamy lub o Mamie. Komisja przy ocenianiu prac brała pod uwagę następujące kryteria: budzenie wrażliwości poetyckiej u uczniów, doskonalenie umiejętności językowych, rozwijanie uzdolnień literackich dzieci, poszukiwanie nowych talentów, wzmacnianie postaw prorodzinnych.

W związku z powyższym, komisja w składzie: Małgorzata Cuber - dyr. MOK w Brzesku oraz Karina Legutek - dyr. PiMBP w Brzesku po zapoznaniu się z wierszami nadesłanymi na konkurs przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: Natalia Figiel - ZSiP w Złotej
II miejsce: Maria Grońska - PSP w Gosprzydowej
III miejsce: Julia Klich - PSP nr 3 w Brzesku
Wyróżnienie: Martyna Mróz - PSP w Gosprzydowej

Dziękujemy za wszystkie nadesłane wiersze, a finalistom serdecznie gratulujemy. O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani telefonicznie.