Planszówki w Brzesku

Dodano: 21 czerwca 2018

17.06 2018 roku na brzeskim rynku odbyło się pierwsze w naszym mieście spotkanie miłośników gier planszowych. Wydarzenie to zorganizowała firma Minerwa Art, a poprowadzili go tarnowscy Aspiranci. Ponad 100 osób postanowiło w to piękne niedzielne popołudnie pograć w planszówki. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna jako partner również uczestniczyła w tej imprezie. Bibliotekarze zaprezentowali ofertę brzeskiej książnicy w tym zakresie oraz chętnie tłumaczyli zasady gier.

Miło nam poinformować również, że nasz zbiór gier planszowych systematycznie się powiększa. Tym razem dzięki zaprzyjaźnionej firmie Platon24, która podarowała nam genialnie gry logiczne - PENTAGO oraz COLORIO za co serdecznie dziękujemy, a wszystkich miłośników planszówek zapraszamy do Oddziału dla Dzieci! Pograć można zawsze w godzinach otwarcia Biblioteki!