Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem

Dodano: 10 listopada 2018

"Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem" - to hasło lekcji bibliotecznych połączonych z prezentacją multimedialną, które odbyły się w Oddziale dla Dzieci w dniach od 12 do 29 października.

Uczestnicy, podczas lekcji poznali historię dzieciństwa św. Jana Pawła II, dowiedzieli się o latach szkolnych i studenckich Karola, górskich wycieczkach i jego ogromnym zainteresowaniu piłką nożną.

W trakcie zajęć dzieci wyruszały śladami Jana Pawła II do odległych i często niebezpiecznych miejsc, poznając wiele ciekawostek i anegdot z życia tego wielkiego człowieka. Lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, wzięło w nich udział około 300 dzieci z przedszkoli i zerówek szkolnych. Lekcje pełne były ciekawych, a momentami śmiesznych faktów, dzięki którym "Chłopiec z Wadowic" stał się wszystkim jeszcze bliższy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się w podobnym gronie, by po raz ósmy świętować Miesiąc Papieski. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i zainteresowanie.

Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżemJan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem