Konkurs logopedyczno - plastyczny "Jesień szumi i szeleści"

Dodano: 7 grudnia 2018

30 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu logopedyczno-plastycznego pod hasłem "Jesień szumi i szeleści".

Organizatorem wydarzenia było Publiczne Przedszkole nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku pod patronatem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. Konkurs miał na celu upowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz troskę o poprawność językową i wspieranie twórczości plastycznej u dzieci. Łącznie uczestniczyło w nim 10 Przedszkoli Publicznych z gminy Brzesko. W sumie wpłynęły 53 prace plastyczne, które wykonano różnymi technikami. Ostatecznie wyłoniono 18 zwycięzców w kategoriach 3, 4, 5 i 6-latków. Każdy z małych artystów otrzymał dyplom oraz nagrodę w postaci pięknie wydanej książki. Spośród laureatów wybrano jedną z prac, która została wyróżniona przez Panią Karinę Legutek - Dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczestnikom.