"Zwiastuny wiosny" w Oddziale dla Dzieci.

Dodano: 17 kwietnia 2019

Zwiastuny wiosny to nie tylko przebiśniegi, krokusy, pierwiosnki, to także ptaki wracające z ciepłych krajów i budzące się do życia owady. Okazało się, że był to świetny temat do rozmów z najmłodszymi czytelnikami. Dlatego w marcu naszą bibliotekę odwiedziło wiele grup szkolno-przedszkolnych. Byli u nas m.in. Przedszkolaki z Przedszkola Specjalnego Król Maciuś Pierwszy, Publicznego Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola im. Marii Kownackiej nr 9, Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 4 im. Jana Brzechwy oraz uczniowie klas zerowych z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i 2, uczniowie klas 1 i 2 z Katolickiej Szkoły Podstawowej, którzy wzięli udział w lekcjach związanych właśnie z przedwiośniem i pierwszymi oznakami wiosny. Zajęcia miały na celu wzbogacenie wiadomości dotyczących zmian, zachodzących w przyrodzie wraz ze zmieniającymi się porami roku.