Wielkanoc w Oddziale dla Dzieci.

Dodano: 19 kwietnia 2019

Okres przedświąteczny to wspaniały czas, aby przypomnieć sobie zwyczaje i tradycje wielkanocne. Z tej okazji zaprosiliśmy do biblioteki grupy szkolno-przedszkolne. Byli u nas m.in. Przedszkolaki z Przedszkola Specjalnego Król Maciuś Pierwszy, Publicznego Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola im. Marii Kownackiej nr 9, Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 4 im. Jana Brzechwy, Przedszkole nr 10 Publiczne im. Jana Pawła II z Oddziałem Integracyjnym , Publicznego Przedszkola nr 7 oraz uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i uczniowie klas 1 i 2 z Katolickiej Szkoły Podstawowej. Podczas zajęć w ciekawy sposób zostały przedstawione najważniejsze symbole wielkanocne. Wspólnie z dziećmi skomponowaliśmy między innymi tradycyjną święconkę, odgadywaliśmy świąteczne zagadki oraz wykonywaliśmy okolicznościowe prace plastyczne. Ciekawym uzupełnieniem warsztatów była krótka bajeczka wielkanocna.

Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.Wielkanoc  w Oddziale dla Dzieci.