XVII Aukcja Prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku

Dodano: 31 maja 2019

W środę 29 maja 2019 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku miała miejsce XVII Aukcja Prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku, która była zwieńczeniem prezentowanej wcześniej przez tydzień wystawy.

Na ekspozycji zaprezentowano różnorodne prace podopiecznych brzeskich WTZ. Były to: obrazy o różnorodnej tematyce wykonane różnymi technikami - malowane farbami akrylowymi i farbami do szkła, wyszywane haftem krzyżykowym i liczonym, prace z drewna, sklejki, metalu i ceramiki, przedmioty codziennego użytku.

Imprezę rozpoczął występ warsztatowej grupy teatralnej "Szał Dzika", która zaprezentowała spektakl pt. "Bo świat, to my". Po części artystycznej w sali wystawienniczo-odczytowej Biblioteki odbyła się aukcja prac, która tradycyjnie zakończyła się sukcesem. Wylicytowano 40 prac.

Fot. WTZ Brzesko

Więcej informacji: http://www.wtzbrzesko.pl/aktualnosci/605-xvii-aukcja-prac-uczestnik%C3%93w-warsztatu-terapii-zaj%C4%98ciowej-w-brzesku